Umów wizytęMateusz Jeziorny - ZnanyLekarz.pl

lek. Mateusz Jeziorny

Laryngolog

Jestem specjalistą otorynolaryngologiem i zajmuję się diagnostyką, leczeniem zachowawczym i operacyjnym dorosłych i dzieci z zakresu chirurgii głowy i szyi. Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz stypendystą na Universidade do Porto w Portugalii.

W chwili obecnej pracuję w Oddziale Otolaryngologicznym z Pododdziałem Otolaryngologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu oraz w Oddziale Otolaryngologicznym Szpitala w Świdnicy. Jestem również doktorantem na Klinice i Katedrze Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie prowadzę badania naukowe z zakresu nowotworów głowy i szyi oraz prowadzę zajęcia dydaktyczne dla studentów Wydziału Lekarskiego. Swą wiedzę i umiejętności poszerzam uczestnicząc w krajowych i zagranicznych kursach oraz konferencjach naukowych m.in. z zakresu mikrochirurgii ucha: „Introductory Course in Microsurgery of the Temporal Bone (Otology), Zurych, Szwajcaria, 2019". Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi. Leczenie opieram wyłącznie na medycynie opartej na dowodach, staram się zawsze rzetelnie informować swoich Pacjentów o wszystkich aspektach dolegliwości z którymi się do mnie zgłaszają.

Zabiegi komercyjne u osób dorosłych wykonuję w szpitalu Medpoint oraz ORTHOS we Wrocławiu. Zabiegi komercyjne u dzieci wykonuję w szpitalu CHIDE Bagłaj we Wrocławiu. Konsultuję Pacjentów także w języku angielskim.